FUNG PUAN YARIŞMASI/ Bluetooth Kulaklık - Siyah

FUNG PUAN YARIŞMASI/ Bluetooth Kulaklık - Siyah


Sevgili Çekirgeler,

Bundan sonra her hafta Pazartesi günleri sayfamızda daha önce YouTube kanalımızda yayınlanan haftanın çekilişi yerine - Haftanın Ürünü Puan/ Açık Arttırma yapacağız.

Böylelikle hem en çok isteyen bir çekirgemize yada gerçekten ihtiyacı olan üyemizin işine yarayacak, hemde bir arada güzel vakit geçirmiş olacağız.

KURALLAR:

1- Haftada yayınlanmış en az 3 video seyretmiş olmak zorunda. (Kazan kişinin log kayıtları kontrol edilecek - Eğer seyretmemis ise ikinci en yüksek puanı veren kişi alacak)

2- Bir kişi istediği kadar puan artırımı yapabilecek.

3- Haftanın bu ürün başlangıç minimum 3000 Fung Puandan baslayacak ve arttırımlar en az 200 Fung Puan olarak artabilecek.

4- Funghu Admin tarafından yorumlarınız (Açık Arttırma Paunlarınız) belirli saat aralıkları ile yayına verilecektir. Heyecanlı olması bakımından sürekli gösterilmeyecektir. (Tahmini her 15/30 dakika arasında yayınlanır.) Takipte kalın. Bu arada isteyen çekirge istediği kadar yorumda/arttırımda bulunabilecek. Bakalım süprizler ne çıkacak!

5- Açık Arttırma Açılıs Saati: 16:00'dan sonra yapılan yorumlar geçerlidir (Daha öncekiler yayınlanmadan silinecektir) - Kapanış Saat 22:00. 

6- Geçerlilik süresi yayınlandığı gündür. (Tarih 27,Mayıs,2019)

7- Kazanan Saat 22:30'da açıklanacak  

8- Kazanan Çekirgenin adres ve teslimat bilgileri tam olmak zorundadır. (Eksik ise hakkını kaybeder, ikinci en yüksek puanı veren alır). Kendisine kazandığına dair Kuponu kayıtlı e-mail adresine gönderilir.

9- Kazanan çekirge email adresine göderilen kupon kodunu o haftanın CUMA gününe kadar kullanmak zorundadır. Aksi takdirde fung puanı otomatik olarak hesabından düşer ve üründe gönderilmez. 

10- Ürünün Fung Puanı Çekirge kendi hesabından düşer. Kargo için gerekli puanı FUNGHU karşılar, yani kargo için ekstra bir puan düşümü olmayacaktır. 

BOL ŞANSLAR - İYİ EĞLENCELER

HAFTANIN ÜRÜNÜ