FUNG PUAN YARIŞMASI

FUNG PUAN YARIŞMASI/ Kablosuz Fare


Sevgili Çekirgeler,

Bundan sonra her hafta Pazartesi günleri sayfamızda daha önce YouTube kanalımızda yayınlanan Ayşe Teyze'nin verdiği haftanın çekilişi yerine - Haftanın Ürünü Açık Arttırma yapacağız.

Böylelikle hem en çok isteyen bir çekirgemize yada gerçekten ihtiyacı olan üyemizin işine yarayacak, hemde bir arada güzel vakit geçirmiş olacağız.

KURALLAR:

1- Haftada yayınlanmış en az 3 video seyretmiş olmak zorunda. (Kazan kişinin log kayıtları kontrol edilecek - Eğer seyretmemis ise ikinci en yüksek puanı veren alacak)

2- Bir kişi istediği kadar puan artırımı yapabilecek.

3- Her ürün minimum 1500 Fung Puandan baslayacak ve arttırımlar en az 100 Fung Puan olarak artabilecek.

4- Funghu Admin tarafından yorumlarınız (Açık Arttırma Paunlarınız) belirli aralıklar ile yayına verilecek. Takipte kalın. Bu arada isteyen çekirge istediği kadar yorumda/arttırımda bulunabilecek. Bakalım süprizler ne çıkacak!

5- Açık Arttırma Açılıs Saati: Yazı yayınlandıktan hemen sonra - Kapanış Saat 22:00 

6- Geçerlilik süresi yayınlandığı gündür. (Tarih 06,Mayıs,2019)

7- Kazanan Saat 22:30'da açıklanacak  

8- Kazanan Çekirgenin adres ve teslimat bilgileri tam olmak zorundadır. (Eksik ise hakkını kaybeder, ikinci en yüksek puanı veren alır)

9- Kazanan Çekirgenin Fung Puanı hesabından düşer. Kargo için gerekli puanı FUNGHU karşılar, yani kargo için ekstra bir puan düşümü olmayacaktır. 

BOL ŞANSLAR - İYİ EĞLENCELER

HAFTANIN ÜRÜNÜ

Kablosuz, desenli Mouse/fare