PAUN YARIŞMASI / Fare Pad- Kaymaz

PUAN YARIŞMASI / Fare Pad- Kaymaz


Sevgili Çekirgeler,

Bundan sonra her hafta Pazartesi günleri sayfamızda daha önce YouTube kanalımızda yayınlanan haftanın çekilişi yerine - Haftanın Ürünü Puan/ Açık Arttırma Yarışması yapılmaktadır.

Böylelikle hem en çok isteyen bir çekirgemize yada gerçekten ihtiyacı olan üyemizin işine yarayacak, hemde bir arada güzel vakit geçirmiş olacağız.

KURALLAR:

1- Temmuz ayı içinde yayınlanmış en az 3 video seyretmiş olmak zorunda. (Kazan kişinin log kayıtları kontrol edilecek - Eğer seyretmemis ise ikinci en yüksek puanı veren kişi alacak)

2- Insatgram sayfamıza üye olmak. (İlk teflinizde instagram adınız farklı ise yazınız)

2- Bir kişi istediği kadar puan artırımı yapabilecek. Kendi puanını bile arttırabilir.

3- Haftanın bu ürün başlangıç minimum 4750 Fung Puandan baslayacak ve arttırımlar en az 400 Fung Puan olarak artabilecek.

4- Funghu Admin tarafından yorumlarınız (Açık Arttırma Paunlarınız) belirli saat aralıkları ile yayına verilecektir. Heyecanlı olması bakımından sürekli gösterilmeyecektir. (Tahmini her 15/30 dakika arasında yayınlanır.) Takipte kalın. Bu arada isteyen çekirge istediği kadar yorumda/arttırımda bulunabilecek. Bakalım süprizler ne çıkacak!

5- Açık Arttırma Açılıs Saati: 17:00:00'dan sonra yapılan yorumlar geçerlidir (Daha öncekiler yayınlanmadan silinecektir) - Kapanış Saat 22:14:59.'dur. Bundan sonraki yorumlar geçerli sayılmayacaktır.

6- Geçerlilik süresi yayınlandığı gündür. (Tarih 22,Temmuz,2019)

7- Kazanan Saat 22:30'da açıklanacak  

8- Kazanan Çekirgenin adres ve teslimat bilgileri tam olmak zorundadır. (Eksik ise hakkını kaybeder, ikinci en yüksek puanı veren alır). Kendisine kazandığına dair Kuponu kayıtlı e-mail adresine gönderilir.

9- Kazanan çekirge email adresine gönderilen kupon kodunu o haftanın CUMA gününe kadar kullanmak zorundadır. Aksi takdirde fung puanı otomatik olarak hesabından düşer ve üründe gönderilmez. 

10- Ürünün Fung Puanı Çekirge kendi hesabından düşer. Kargo için gerekli puanı FUNGHU karşılar, yani kargo için ekstra bir puan düşümü olmayacaktır. 

11- Bu ürünün kargosu kupon kodunu kulşlandığı günün ertesi günü gönderilir.

BOL ŞANSLAR - İYİ EĞLENCELER

HAFTANIN ÜRÜNÜ