Güvenlik Biriminden Duyurulur

Çalışmalarını Yapan Amerikan Güvenlik ve Yönetim Ekibinden Duyurudur.

Sevgili Çekirgeler,

Çalışmış olduğumuz yeni güvenlik firması iki hafta önce yeni başlayan bir program ile sisteme entegre edilen ‘Security Control System’ – ‘Güvenlik kontrol sistemi’ ile her hafta kayıtlar içinde tarama yapılmaktadır. Başladığımız ilk günden beri çeşitli yayınlarımız/Canlı Yayınlar ve daha öncede sistemden silindiği gibi aynı IP’den yapılan girişlerin kabul edilmeyeceği veya aynı adres/lokasyonda mevcut hesaplarından giriş yapan kullanıcılara izin verilmeyeceği belirtilmiştir. Kuralımızı tekrar beyan ederek,sayfamızda kalıcı hale getirmek için işbu yazı hazırlanmıştır. Funghu.com sitesinde önemli kurallarından birisidir. Bir diğer önemli kuralımız sisteme kayıt yaptırdığınız hesaplarınızın İsim/Soyadı ve Adres bilgilerinin güncel olması, ve istenildiği takdirde kimlik bilgilerinin doğrulanması ve adresinize bağlı beyan edebileceğiniz bir orjinal kaydın bulunmasıdır (Fatura/Ekstre gibi). Böylelikle hesaplarınızı orjinalliği ve size/kişiye ait olduğunu korumaktır.

SONUÇTA: Aynı IP’den / Lokasyondan yapılan girişlere müsade edilmemektedir. Sistem otomatik taramalarında tespit ettiği takdirde tüm IP Giriş Kayıtlarını kayda alır, kullanıcıya güvenlik birimimiz funghutvusa@gmail tarafından bilgi verilir. Hiç kimse bir başkası adına cevap veremez veya verilen cevap, gerekli açıklama olarak geçerli sayılamaz. Aynı IP adresinden giriş yapıldığı tespit edilen kullanıcının eğer varsa siparişi geçerli sayılmaz ve ‘BAŞARISIZ’ duruma getirilerek – Haksız Kazanç Sağlama/ Sistemi Kandırma olarak Siparişiniz İptal edilecektir. Hesabınızdaki fung puanlar sıfırlanacaktır.

İstisnasız bundan sonra tüm verilen sipariş/kullanıcıların IP adresleri kontrol edilmektedir.

Aynı IP’den giriş yaptığı tespit edilen kişilerin adres/isim ve Kod giriş zamanları diğer giriş yapılan kullanıcıların hesaplarında ki Kod girişleri dahi göz önünde bulundurularak verilen nihai karara göre sıfırlanır ve Sıfırlanan hesaplar geri alınamaz.

BU UYGULAMA SİSTEMİ KÖTÜYE KULLANMA/ŞİMDİYE KADAR YAPILAN HAKSIZ UYGULAMALAR YÜZÜNDEN TESPİT EDİLİP/UYGULAMAYA GEÇİLMİŞTİR/HİÇBİR İSTİSNA MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Güvenlik Biriminden Duyurulur” üzerine 4 yorum

Bir Cevap Yazın