Mağaza Yenileniyor ve Kuralları

Söz verdiğimiz gibi her ayın 5’de mağazaya yeni ürünleri eklemek için 4.Şubat akşam saat 20:00’de mağaza kapanacak ve 5.Şubat.2019 tarihinde yoğun istek üzerine gündüz yerine akşam saat 18:00 ‘ de açılacaktır. Mağaza 48 saat geçerli olup bir sonrakş ay açılmak üzere yenşden düzenlenecektir.

MAĞAZA KURALLARI

 • Her kullanıcının bir ürün almaya hakkı vardır.
 • Birden fazla ürün alımı yapan kullanıcıların şiparişleri gerçekleşmez ve İşlemi BAŞARISIZ sayılır ve fung puanı iade edilmez.
 • Adınıza kayıtlı verilen siparişin ‘GÜVENLİK’ biriminden onay alması gerekiyor. Siparişi veren kullanıcının başka bir kullanıcı ile aynı IP’den giriş yapmaması, sistemi kandırmaya çalışmak, canlı yayın sonrası kod girme, kod girişlerinde ve/veya herhangi bir uygunsuz işlem yapmamış olması gerekir. Eğer aynı IP girişi, başka kullanıcı ile aynı fiziksel adresi kullandığı tespit edilirse, siparişiniz gene Başarısız sayılır. Fung Puan iadesi yapılamaz.
 • Siparişlerinizin gönderilmesi için her ayın 10’da sipariş adresleri hazırlanır ve kullanıcılara kargo bölümümüzden gelen funghutvusa@gmail.com adres teyidi mesajı gönderilir. Gönderilen mesajlara 5 iş günü içinde cevap vermeniz gerekir. Çünkü kargolarınız her ayın 15’de çıkartılmaya çalışılır.
 • Adres teyidinin yapılması gerekir, başka türlü kargolar gönderilmeyecektir. Sizlere adres teyid mesajı gönderildikten 15 gün içinde cevap verilmediği takdirde şimdiye kadar yaptığımız gibi bir 10 gün daha bekleme süresi verilmeyecektir. Cevap verilmediği ve adres onayı yapılmadığı takdirde verilen sipariş Başarısız sayılır. Fung Puan iadesi yapılamaz.

LÜTFEN kurallara uyun, sonra yapılan başvurular geçerli sayılamaz.

FUNGHU TV YÖNETİM – KARGO BİRİMİ – GÜVENLİK BİRİMİ

Mağaza Yenileniyor ve Kuralları” üzerine 25 yorum

 1. Ben şipariş verdim baktım telefon numarası eksik e posta ile belirtim düzeltilme ihtimali varmı

 2. Kargo adresimi bulamazsa veya evde olmazsak vb. şekilde ulaşamazsa ürünüm iptal mi edilir yoksa şubeye mi bırakılır?

  • Kargo Takip NUmaralariniz sayfamizda ciktigi zama yayinlaniyor. Eger evde bulunmaz iseniz subede 1-2 bekletiyorlar sonrada geri gonderiyorlar. Yani takip numaranizla subenizden alabilirsiniz

 3. Yani şimdi tek seferde birden fazla ürün sipariş veremeyecek miyiz?Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  • Evet Nack Her magaza acildiginda 1kullanici 1 urun verebilecek. ayrica mAgaza sadece 48 saat gecerli olacak.Magazada her ay yenilendiginde fungpuanlarida degisebilir, urun cesitleride degisebilir

 4. Merhaba her kullanici bir ürün alabilir derken anlamadım ben şimdi ben birşey alırsam sonra biriktirip birşey alamiyormuyum yani sadece bir ürün mu

Bir Cevap Yazın